Обітниця бодгісаттви та практика Соджонґ Магаяни

Обітниця бодгісаттви та практика Соджонґ Магаяни

Обітниця бодгісаттви та практика Соджонґ Магаяни

Обітниця бодгісаттви та практика Соджонґ Магаяни

Cлавлення, садгана й молитви

Переклад: Марія Васильєва

Це електронне видання містить два важливих ритуали Дгарми Магаяни – ритуал взяття та поновлення обітниці бодгісаттви та ритуал одноденних обітниць, відомих за своєю тибетською назвою “Соджонґ”.

Обітниця бодгісаттви – це обіцянка сягнути стану Будди на благо всіх істот та докладати практичних зусиль до цього шляхом плекання шести параміт. Той, хто бере цю обітницю, сходить на шлях бодгісаттви. Вперше цю обітницю зазвичай отримують від духовного майстра-держателя традиції передання, а потім  вже поновлюють самостійно. Для багатьох практиків Магаяни цей ритуал є частиною щоденної ранкової практики. Він наслідує традицію трактату “Бодгічар’я-аватара” Бодгісаттви Шантідеви та майже цілком складається з перекладу віршів з цього трактату.

Соджонґ (тиб. གསོ་སྦྱོང་) – це ритуал “поновлення та очищення,” під час якого практики Магаяни рано вранці, зазвичай до сходу сонця, беруть вісім обітниць, що зберігаються до сходу сонця наступного дня. Це ритуал традиції сутр, що має велику силу очищення злодіянь та поновлення схильності до плекання добродіянь. Обітниці Соджонґ Магаяни зазвичай беруть в особливі дні, такі як повня або новий місяць. Під час щорічного молитовного фестивалю Каґ’ю Монламу обітниці Соджонґ даруються щодня протягом тижня.

В цій же категорії
Krótka guru joga rdzennego lamy Karmapy
Lśniący klejnot
ཐུབ་ཆོག་དཔལ་གྱི་སྙིང་པོ་དང་ཐུབ་བསྟོད།
«Лазурная река» — практика Будды Медицины
Милосердна мудрість
Đạo Sư Du Già “Cơn Mưa Gia Trì”
Лазурова ріка
Karma Chakme’s Mountain Dharma: Volume 2
Calling the Lama from Afar
彌陀天法貝葉版